Čtyřicetiletý Cal Weaver (Steve Carell) prožívá svůj sen — má dobrou práci, hezký dům, skvělé děti a za manželku lásku ze střední školy. Když ale zjistí, že ho jeho žena Emily (Julianne Moore) podvádí a chce se s ním rozvést, jeho „dokonalý” život vezme rázem za své. A co je horší — Cal se ocitne ve světě svobodných, jenže sám už několik desítek let nerandil, a tak zažívá jeden neúspěch za druhým.

Volné večery tráví sám v místním baru, kde utápí špatnou náladu. Cala vezme pod ochranu Jacob Palmer (Ryan Gosling) — pohledný sportovec lehce po třicítce. Aby Jacob Calovi pomohl zapomenout na jeho ženu a začít nový život, otevře mu zcela nové obzory: flirtující ženy, pánské jízdy a také nový styl.

Cal a Emily nejsou jediní, kdo hledá lásku. Calův třináctiletý syn Robbie se zamiloval do sedmnáctileté chůvy Jessicy, která si zase myslí na Cala. Navzdory Calovu „znovustvoření”, jeho srdce nelze předělat a zdá se že právě to ho stále vede tam, kde začal.

Další filmy na http://www.facebook.com/Miluju.filmy

Výroba: USA/2011
Délka filmu: 118 min
Premiéra: 15.9.2011
Režie: Glenn Ficarra a John Requa
Scénář: Dan Fogleman
Produkce: Steve Carell a Denise Di Novi
Kamera: Andrew Dunn
Střih: Lee Haxall
Hudba: Christophe Beck
Herci: Steve Carell, Ryan Gosling, Julianne Moore, Emma Stone, Jonah Bobo, John Carroll Lynch, Marisa Tomei a Kevin Bacon
Žánr: Romantická komedie
Přístupnost: Do 12 let nevhodný

Oficiální stránky filmu: www.crazystupidlove.co.uk

Detail filmu na IMDb: http://www.imdb.com/title/tt1570728/

Komentáře

koment...