Režisér Garry Marshall a hvězdné obsazení filmu se předvedou ke konci roku 2011 v romantické komedii „New Year’s Eve.”
“New Year’s Eve” oslavuje lásku, naději, odpuštění, druhé šance a nové začátky v příbězích párů i singlů, jež se vzájemně proplétají a odehrávají se uprostřed pulzujícího New Yorku plného nadějí během nejkouzelnějšího večera roku. Filmové hvězdy Jessica Biel, Jon Bon Jovi, na Oscara nominovaná Abigail Breslin, Chris “Ludacris” Bridges, dvěma Oscary ověnčený Robert De Niro, Josh Duhamel, Zac Efron, Hector Elizondo, Katherine Heigl, Ashton Kutcher, Seth Meyers, Lea Michele, Sarah Jessica Parker, na Oscara nominovaná Michelle Pfeiffer, Til Schweiger, Ryan Seacrest, dvěma Oscary oceněná Hilary Swank a Sofia Vergara.
Scenáristka Katherine Fugate a producenti Mike Karz a Wayne Rice a režisér Marshall po loňské úspěšné romantické komedii „Valentine’s Day” se zde opět sešli a vytvořili úspěšný filmový tým. Na filmu se podílejí Josie Rosen a Diana Pokorny jako producenti a Heather Hall jako koproducentka. Kreativní štáb filmařů zahrnuje kameramana Charlese Minskyho („Pretty Woman,” „Valentine’s Day”) filmového architekta Marka Friedberga („The Darjeeling Limited,” „Morning Glory,”), střihače Michaela Tronicka („The Green Hornet,” „Hairspray”) a na Oscara nominovaného kostýmního výtvarníka Garyho Jonese („The Talented Mr. Ripley,” „Valentine’s Day”).
„New Year’s Eve” se bude natáčet výhradně v New Yorku a jeho okolí.
Film společnosti New Line Cinema a Wayne Rice/Karz Entertainment Production, režiséra Garryho Marshalla s názvem „New Year’s Eve” bude distribuován společností Warner Bros. Pictures, a Warner Bros. Entertainment Company.

Komentáře

koment...