Víc najdeš na https://www.facebook.com/Miluju.filmy

Sam Worthington, Ralph Fiennes a Liam Neeson hrají opět jednou spolu jako bohové ve válce v filmu „Wrath of the Titans,” režiséra Jonathana Liebesmana.
Deset let po hrdinské porážce hrozného Krakena, Perseus (Worthington) polobůh, syn Dia (Neeson), se snaží žít poklidným životem na vesnici jako rybář a sám vychovává desetiletého syna Helia.
Mezitím řádí boj o nadvládu mezi bohy a Titány. Nebezpečně oslabení chybějící lidskou oddaností ztrácejí bohové kontrolu nad uvězněnými Titány a jejich krutým vůdcem Kronosem, otcem dlouho vládnoucích bratrů Dia, Hadese (Fiennes) a Poseidona (Danny Huston). Tento triumvirát svrhl před mnoha lety jejich mocného otce, který hnije v temné propasti Tartarus, ve vězení, jež se nachází hluboko v rozsáhlém podsvětí.
Perseus nemůže ignorovat volání rodu, když Hades, spolu s božským synem Dia Aresem (Edgar Ramírez), změní strany a dohodnou se s Kronosem, že zajmou Dia. Síla Titanů je stále silnější a silnější, jak zbývající božská síla Dia slábne a na zemi se rozpoutává peklo.
S novou pomoci bojovné královny Andromedy (Rosamund Pike) se Poseidonův polobožský syn Argenor (Toby Kebbell), a odpadlý bůh Hephaestus (Bill Nighy), Perseus statečně pustí na záludnou výpravu do podsvětí, aby zachránili Dia, přemohli Titány a zachránili lidstvo.
Režisér Jonathan Liebesman („Battle: Los Angeles”) film režíruje podle scénáře Davida Leslie Johnsona & Dana Mazeaua a Stevena Knighta podle náměru Grega Berlantiho & Davida Leslie Johnsona & Dana Mazeaua podle postav od Beverley Cross.
Film produkoval Basil Iwanyk („The Town”), který také produkoval předchozí slavný film „Clash of the Titans,” a Polly Cohen Johnsen („Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore”). Výkonnými producenty jsou Thomas Tull, Jon Jashni, William Fay, Callum McDougall, Kevin De La Noy a Louis Leterrier.
Sam Worthington („Avatar”) a na Oscara nominovaný Ralph Fiennes („The English Patient,” filmy o Harry Potterovi) a Liam Neeson („Schindler’s List,” „Unknown”) jsou hlavními hvězdami mezinárodního hereckého obsazení. Ve filmu také hrají Danny Huston („Robin Hood”), Edgar Ramírez („The Bourne Ultimatum,” televizní miniseriál „Carlos”), Bill Nighy („Harry Potter and the Deathly Hallows — Part 1″), Toby Kebbell („Prince of Persia: The Sands of Time”) a Rosamund Pike („Barney’s Version”).
Ve filmovém štábu, který se zasloužil o vznik tohoto mýtického epického příběhu působil kameraman Ben Davis („The Rite,” „Kick Ass”); filmový architekt Charles Wood („The Italian Job,” „The A-Team”); Oscarem oceněný střihač Martin Walsh („Chicago,” „V for Vendetta”); a kostýmní výtvarnice Jany Temime (filmy o Harry Potterovi). Film „Clash of the Titans 2″ znovu přivedl do jednoho štábu několik talentů z předchozího filmu, jako je na Oscara nominovaný supervizor vizuálních efektů Nick Davis („The Dark Knight,”); na Oscara nominovaný supervizor rekvizit Conor O’Sullivan („The Dark Knight,” „Saving Private Ryan”) a Oscarem oceněný supervizor speciálních efektů Neil Corbould („Gladiator”).
Film „Wrath of the Titans” uvádí Warner Bros. Pictures ve spolupráci se společností Legendary Pictures, v koprodukci se společností Furia de Titanes II, A.I.E. a COTT Productions. Film bude po celém světě distribuován ve formátu 3D a 2D společností Warner Bros. Entertainment Companies.

Komentáře

koment...