Vyhraj pračku LG nebo luxusní kočárek Concord s kompletní výbavou s novou letní komedií

JAK PORODIT A NEZBLÁZNIT SE v kinech od 21.6.

Nalep dvě vstupenky z tohoto filmu na pohlednici a spolu se svou adresou a e-mailovým kontaktem pošli v České Republice na adresu: Recepce HCE, Psohlavců 8, 147 01 Praha 4 a na Slovensku: Forum Film, Multikino Cinema Polus, Vajnorska 100, 831 04 Bratislava. Pohlednice posílejte do 30.7.2012

Máme i vstupenky do vsech multikin v Čechách a na Slovensku proto shlédni trailer k filmu a odpověz na otázku: Jaké povolání ve filmu vykonává herečka Jeniffer Lopez? Svou odpověď zašli na recepce@hce.cz a do předmětu napiš „Odpověď na otázku k filmu JAK PORODIT A NEZBLÁZNIT SE !” Ti šťastné z vás pak vylosujeme a zašleme na vaši adresu.

Komedie Jak porodit a nezbláznit se je humorným pohledem do života pěti párů v radostném očekávání. Televizní hvězda a fitness guru Jules (Cameron Diaz) a její partner Evan (Matthew Morrison) přichází na to, že život ve světle reflektorů je absolutně nic proti těhotenství. Přemoudřelá dětská spisovatelka Wendy (Elizabeth Banks) ochutná svou vlastní medicínu, když s ní začnou mlátit hormony. Její manžel Gary (Ben Falcone) se snaží, aby ho nepřeválcoval vlastní otec alfa samec (Dennis Quaid), který čeká dvojčata se svou mladou a krásnou ženou Skyler (Brooklyn Decker). Rosie (Anna Kednrick) a Marco (Chace Crawford) se musí poprat s otázkou: Co dělat, když první těhotenství přijde dřív než první rande? Fotografka Holy (Jennifer Lopez) se chystá na cestu přes celou zeměkouli, aby adoptovala dítě. Její muž Alex (Rodrigo Santoro) si tím nápadem není tak jistý a snaží se svou paniku zklidnit ve skupince zasloužilých otců, kde platí základní pravidlo: „Žádné odsuzování!” Každému se přece někdy stane, že mu spadne dítě do záchodu nebo sní cigaretu, popřípadě vyzvedne z jeslí cizí dítě.
Film Jak porodit a nezbláznit se byl zrozen ze světového bestselleru Co čekat v radostném očekávání, kterého se prodalo přes 35 miliónů knih.

Komentáře

koment...