Další super filmy najdeš na http://www.facebook.com/Miluju.filmy
Hlavní trailer je přímo tady http://www.youtube.com/watch?v=u-eU4FMd8gU

Režie: Ruben Fleischer
Hudba: Steve Jablonsky
Hrají: Ryan Gosling, Emma Stone, Sean Penn, Josh Brolin, Giovanni Ribisi, Nick Nolte, Anthony Mackie, Mireille Enos, Michael Peña, Robert Patrick, Jon Polito, Derek Mears, Frank Grillo, Holt McCallany, Brandon Molale, Ambyr Childers, Jim Fitzpatrick, De’aundre Bonds, Mac Brandt, Troy Garity, Jack McGee, Robert Sisko

Píše se rok 1949 a v Los Angeles vládne nelítostnou rukou gangster a brooklynský rodák Mickey Cohen (Sean Penn). Řídí většinu nelegálních aktivit ve městě, včetně obchodu s drogami a zbraněmi, prostituce či nelegálního sázení. O jeho ochranu se starají nejen jeho kumpáni, ale také podplacená policie a zkorumpovaná politická elita. Mickey má v podstatě pod kontrolou veškeré místní orgány, které by jej mohly ohrozit. Je schopen zastrašit i otrlé policisty, kteří by se chtěli jeho nekalým praktikám vzepřít. Výjimku by snad mohla představovat tajná jednotka losangeleské policie, kterou společně vedou John O’Mara (Josh Brolin) a Jerry Wooters (Ryan Gosling), které dá dohromady snaha zničit Cohenův svět.

Film „Gangster Squad — Lovci mafie”, režírovaný Rubenem Fleischerem („Zombieland”) představuje plastický obraz událostí souvisejících se snahou losangeleské policie získat zpět vládu nad městem, kterou si uzurpoval nejnebezpečnější mafiánský boss všech dob. Ve filmu hrají na Oscara nominovaní Josh Brolin („Milk”, „Opravdová kuráž”) a Ryan Gosling („Half Nelson”, „Blue Valentine”) jako seržanti John O’Mara a Jerry Wooters, Oscarem oceněný Sean Penn („Milk”, „Tajemná řeka”) v roli skutečného gangstera Mickeyho Cohena, na Oscara nominovaný Nick Nolte („Utrpení”, „Pán přílivu”) jako šéf losangeleské policie „Whiskey Bill” Parker, a Emma Stone jako Grace Faraday, Cohenova holka a předmět zájmu Wotterse.

Autorem scénáře je Will Beall (televizní seriál „Castle na zabití”), a to podle série článků Paula Lieberman nazvané „Příběhy gangsterské jednotky”. Producentem filmu jsou Dan Lin („Sherlock Holmes”), Kevin McCormick ( „Talisman”) a Michael Tadross („Artur”). Výkonnými producenty jsou Lieberman, Ruben Fleisher a Bruce Berman.

Ve filmu dále hrají Robert Patrick („Vlajky našich otců”) v roli policejního důstojníka Maxe Kennarda, který hlídkuje na Olvera Street, Michael Peña („Světová invaze”) v roli Kennardova příliš horlivého pobočníka, Giovanni Ribisi („Avatar”) v roli Conwaye Keelera, experta v oblasti elektroniky, kterého těší opravy kola jeho syna úplně stejně jako opravy experimentálních vojenských zařízení, a Anthony Mackie („Správci osudu”) v roli Colemana Harrise, policista skvělý v práci se zavíracím nožem, který hrdě hlídkuje v nejnebezpečnějších částech města.

Součástí týmu za kamerou byl obvyklý Fleischerův tým, včetně mimo jiné autora scény Mahera Ahmana, autora střihu Alana Baumgartena („30 minut nebo méně”, „Zombieland”), Oscarem oceněný kameraman Dion Beebe („Gejša”) a na Oscara nominovaná autorka kostýmů Mary Zophres („Opravdová kuráž”).

Film „ Gangster Squad – Lovci mafie ” bude mít premiéru dne 31.1. 2013 a do kin ho uvede společnost Warnes Bros. Pictures, člen skupiny Warner Bros. Entertainment, a ve vybraných zemích společnost Village Roadshow Pictures.

http://www.gangstersquadlovcimafie-film.cz/

Komentáře

koment...