Snadný prachy 3 – Život deluxe
(Snabba cash – Livet deluxe)

„Kruh se uzavírá.”
Původní profesí advokát, Jens Lapidus, zužitkoval ve svých románech zkušenosti z praxe u okresního soudu v Sollentuně a knihy se staly takřka přes noc bestsellery. Všechny se dočkaly filmového zpracování a také v kinech zaujaly první příčky návštěvnosti diváků.
Režie Snadných prachů 3: Život deluxe se ujal uznávaný arthousový filmový tvůrce Jens Jonsson. Absolvent Švédské filmové školy zahájil svou kariéru točením reklam a krátkých filmů. První úspěchy zaznamenal již v roce 2002 snímky K-G i nöd och lust (ocenění Cinefondation Award na MFF Cannes) a Bror mim (Stříbrný medvěd na MFF Berlín). Zlom pak nastal s jeho celovečerním debutem Král ping-pongu, který mu přinesl řadu výzamných ocenění, včetně Ceny velké poroty na Filmovém festivalu v Sundance či ceny Zlatý Hugo pro nejlepšího debutujícího režiséra (Filmový festival Chicago). Snadný prachy 3: Život deluxe je Jonssonův druhý celovečerní film.
JW žije na útěku a je rozhodnut zjistit, co se stalo s jeho zmizelou sestru Camillou. Každá stopa ho stále více zavádí do světa stockholmského organizovaného zločinu. Jorge chce provést svou poslední akci — největší loupež švédské historie. Během komplikovaných příprav však potkává Nadju, ženu ze své minulosti. Současně se do prostředí vůdce srbské mafie ve Stockholmu infiltruje policista Martin Hägerström. Série událostí vede k bojům uvnitř srbské mafie, do kterých je i nedobrovolně vtažena Natalie, dcera hlavy srbské mafie.

Odebírat od Film Europe Pictures
Subscribe to Film Europe Pictures
http://www.youtube.com/subscription_c…

Kino Film Europe
https://www.facebook.com/filmeuropekino
http://filmeurope.sk/cinema

Film Europe Pictures na Facebooku
https://www.facebook.com/FilmEuropePi…
Film Europe Pictures CZ
http://filmeurope.cz/
Film Europe Pictures SK
http://filmeurope.sk/

Podívejte se na další Film Europe kanály
Check out other Film Europe Channels

Film Europe Channel
http://www.youtube.com/user/FilmEurop…
https://www.facebook.com/pages/Film-E…
http://www.filmeuropechannel.eu/

CS Channels
http://www.youtube.com/channel/UCDpQq…
https://www.facebook.com/CSTVeu?fref=ts
http://www.cschannels.eu/

Film Europe Media Company
https://www.facebook.com/FilmEurope?f…
http://filmeurope.eu/

Komentáře

koment...