Místnost sebevrahů
(Sala samobójców)
„Život není hra, ze které byste se mohli odhlásit…”
Dominik je normální kluk. Má mnoho přátel, tu nejvíce sexy holku na škole, bohaté rodiče a dostatek finančních prostředků na nákup značkového oblečení. Ale jeden nevinný polibek všechno změní. Začíná se stranit okolí, všechen svůj čas tráví u počítače. Schází se s neznámou dívkou, která ho zavede do „místnosti sebevrahů”, ze které není úniku. Chycen do pasti utkané z jeho vlastních emocí, se Dominik zaplétá do sítě intrik a postupně ztrácí to, čeho si nejvíce vážil.
Místnost sebevrahů se stala nejúspěšnějším artovým filmem na Slovensku roku 2012. Tento celovečerní debut mladého a nadějného režiséra Jana Komasy nasbíral od svého uvedení již na 19 filmových ocenění. Mezi nimi dva polské „oscary” — Polskou filmovou cenu pro režiséra Jana Komasu — Objev roku, a Barteka Pietrase za střih. V dalších významných šesti kategoriích byl na toto ocenění nominován — nejlepší herec, režie, film, scénář, zvuk a herečka ve vedlejší roli.
V rámci České republiky je film prezentován společně s knihou Bezpečnost dětí na internetu, kterou v letošním roce vydalo nakladatelství Albatros Computer Press – http://knihy.cpress.cz/bezpecnost-deti-na-internetu.html. V rámci projekcí pro školy máme k dispozici po 1 výtisku na školu jako dárek. Zároveň spolupracujeme s Národním centrem bezpečnějšího internetu — www.safeinterent.cz, které dává určitá doporučení pro vyšší ochranu dětí ve virtuálním světě.

Odebírat od Film Europe Pictures
Subscribe to Film Europe Pictures
http://www.youtube.com/subscription_c…

Kino Film Europe
https://www.facebook.com/filmeuropekino
http://filmeurope.sk/cinema

Film Europe Pictures na Facebooku
https://www.facebook.com/FilmEuropePi…
Film Europe Pictures CZ
http://filmeurope.cz/
Film Europe Pictures SK
http://filmeurope.sk/

Podívejte se na další Film Europe kanály
Check out other Film Europe Channels

Film Europe Channel
http://www.youtube.com/user/FilmEurop…
https://www.facebook.com/pages/Film-E…
http://www.filmeuropechannel.eu/

CS Channels
http://www.youtube.com/channel/UCDpQq…
https://www.facebook.com/CSTVeu?fref=ts
http://www.cschannels.eu/

Film Europe Media Company
https://www.facebook.com/FilmEurope?f…
http://filmeurope.eu/

Komentáře

koment...