Pokračování filmového hitu Divergence vezme kina útokem 19. 3. Slibuje velkolepou akční sci-fi podívanou ve 2D, 3D, 4DX a IMAX 3D!

Pokračování filmové série Divergence s názvem Rezistence je po úspěchu prvního dílu o poznání velkolepější a výpravnější, nepostrádá velkou dávku akce a triků. Hlavní hrdinka Tris v podání Shailene Woodley pokračuje v boji s nelítostným systémem i se svými vlastními démony. Společnost složena různých frakcí se na závěr prvního filmu ocitla na pokraji války a nyní osudy všech hrdinů nabírají rychlý spád a každá volba má své následky.
Z Tris a Čtyřky se během okamžiku stali psanci podobní lovné zvěři. Nikde není klid a bezpečno, vůdkyně frakce Sečtělých (Kate Winslet) je s pomocí jejich původně domovské frakce Neohrožených neúnavně pronásleduje odhodlaná dostat je za každou cenu. Tris a Čtyřka zjišťují, že mají víc spojenců, než se zdálo, rozhodnou se přestat utíkat a zkusí překvapivý protiútok. Je to právě Tris, která se stane klíčem k tajemství na němž stojí základy světa, ve kterém žijí. Tajemství minulosti i budoucnosti.
Hlavní představitelka Shailene Woodley prožila skvělý rok a směřuje k hvězdné budoucnosti. Stala se nejvyhledávanější osobou na serveru Imdb.com, kde sesadila vládkyni Jennifer Lawrence. Získala za Divergenci cenu MTV nebo Teen Choice Award, společně s Theo Jamesem pak i People´s Choice Award. Uznání a ocenění ji vynesl i romantický film Hvězdy nám nepřály, ve kterém se objevila po boku Ansela Elgorta, který v Rezistenci hraje jejího bratra Caleba. Hvězdný status získal díky výkonu ve filmu Whiplash i Miles Teller a Rezistence se může pochlubit i výraznou posilou z řad zavedených hvězd. Chladnou a nelítostnou Kate Winslet doplnila do pokračování Naomi Watts. Na barikádách vzrůstajícího konfliktu budou stát proti sobě. Naomi Watts se představí v roli Evelyn – vůdkyně Odpadlíků, kteří nepatří do žádné z frakcí a žijí jako zbídačení „podlidé“ v rozbořené části Chicaga.
Po úvodní části Divergence se v jasně vytyčeném a zajímavě nastoleném světě rozehrává velkolepá akční podívaná. Znalce předlohy překvapí nové postavy, které se v knižní předloze nevyskytují. Fanynky série Divergence by neměla nechat chladnými zvěsti o milostném trojúhelníku kolem Tris. Rezistence bude uvedena ve 2D i ve 3D verzi.

https://www.youtube.com/channel/UCUJBCDgmwXx3XTJ67L4JUhg

Komentáře

koment...