Kryštof Hádek se v pokračování vinařské ságy 3Bobule vrací v roli Honzy. S Klárou v podání Terezy Ramby se ve filmu stali rodiči dvojčat a majiteli vinařství. Všední starosti je ale odcizily a oba mají problémů až nad hlavu. Vedle manželství řeší hrozící krach vinařství a také návrat kamaráda Jirky (Lukáš Langmajer), který vše ještě nečekaně zdramatizuje. “Těšil jsem se na návrat. Sám jsem často zvědavý, co s filmovými hrdiny udělá v různých pokračováních věk. Minimálně se tedy můžete podívat, jak jsme pěkně zestárli,” směje se Kryštof Hádek. Film 3Bobule vchází do kin 25. června.

Stejně jako v předešlých dvou filmech se děj snímku 3Bobule točí kolem Terezy Ramba, Kryštofa Hádka, Lukáše Langmajera a Miroslava Táborského. Ve třetím pokračování jsou už hrdinové o více než deset let starší a řeší i „dospělé“ problémy jako chod vinařství, rodinu a vlastní vztah. V dětských rolích uvidí diváci Šimona Klacla, Annu Krejčířovou a Prokopa Zacha. V negativní roli se představí slovenský populární herec Braňo Deák. Nováčkem je i Lumíra Přichystalová, která se jako policistka přidala po bok Radima Nováka. V menších rolích se objeví mnoho špičkových herců v čele s Karlem Rodenem, Michalem Isteníkem a Marianem Rodenem. Ve filmu zazní v několika obrazech hlas Václava Postráneckého, jemuž je snímek věnován.
Producentem filmu je Tomáš Vican, který má na kontě oba předchozí díly Bobulí, seriál Vinaři, komedii Bajkeři nebo drama Lidice. Režisérem je Martin Kopp, který natočil třeba seriál Vinaři nebo komedii Bajkeři.

#3Bobule #krystofhadek #nataceni

Komentáře

koment...